Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 15 of 17
  Bu ürün, kataloğumuza 16 Mays 2018, aramba tarihinde eklendi.

  Transfer Dövme - Renkli HV-49
  [dovme-HC-049]

  Price:  21.73TL

  Yeni moda olan tranfer dövmeler.

  UFAK 10CM

  S: Nasıl bir dövme başvurabilirim ?? Cilt tamamen temiz ve kuru olmalıdır. Koruyucu şeffaf kapak sayfasını çıkarın ve atın. Deride yüz aşağı Tattoo yerleştirin. Çok ıslak bez ya da su ile dövme Islak sırt, daha sonra baskı uygulayın 30 Seconds (acele etmeyin) bekleyin. Kağıt desteğini kapalı kaydırın. (Gizli kağıt desteğini-kapalı slayt değil, onu soyulmasına etmektir.). Dövme kurumadan (yaklaşık 5 dakika) sonra, Tattoo daha gerçekçi bir görünüm verdi olacak sabun ve su ile hafifçe yıkayın. NOT: Hassas cilde veya yakınındaki gözlerine uygulama yapmayınız.

  S: Nasıl bir dövme kaldırırım? Bebe yağı, soğuk krem ​​ya da ev alkol ile Tattoo Doymuş; 20 saniye bekleyin, sonra yavaşça ile Tattoo uzakta ovmak pamuk, doku ya da kağıt havlu.

  S: Ne zamandır Dövme cilt üzerinde sürecek? 7 Gün kadar. Kurutucu deri ya da deri bir yağ içeriği az olan insanlar, Dövme uzun ve insanların son sahip olma eğilimindedir nemli veya deri daha yüksek bir yağ içeriğine sahip Dövme olup uzun ömürlü olma eğilimine sahiptir.

  S: Hangi boyutta benim Dövme yapılabilir? Biz farklı standart boyutları var, ayrıntıları içeren bir pricelist almak için Satış departmanı ile irtibata geçiniz.

  S: Ne biçimleri Ben sanat sunabilirsiniz? Kabul edilebilir bir grafik sanat uygulaması vardır: Adobe Illustrator sürümü CS veya daha düşük (AI veya EPS dosyası olarak kaydedilir) ya da tercihen PSD dosyası olarak kaydedilir Adobe Photoshop (, ama aynı zamanda AT IN CMYK (NOT RGB) DÜZELTİLECEĞİNİ RENK sanat kurulumu ile PDF, Yüksek Çözünürlüklü JPG veya TIFF), kabul edecek Az 300 dpi çözünürlükte. Renkler maç için garanti olmayacak gibi RGB dosyaları göndermek etmeyiniz. ESER oluşturulmalıdır Bir ŞEFFAF (net) AMAÇ AÇIK

  Yorumları göster

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
KALICI MAKYAJ