Top

 1. Önceki Ürün
  Sonraki Ürün
  Product 13 of 26
  Bu ürün, kataloğumuza 31 Temmuz 2013, aramba tarihinde eklendi.

  Light Brown Micro Pigment 1/2oz (BioTouch) AÇIK KAHVE
  [blbrown]

  Price:  137.50TL

  Item Code: Açık Kahve 14mL

  BİOTOUCH ÜRÜNLERİN TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRÜ - LASER KOZMETİK VE BİLGİSAYARDIR

  Amerikan markası biotouch ürünler yurt içinde %90'ı kaçak kullanılmaktadır. Bu sebepten biotouch kalitesi lekelenmektedir orijinal biotouclar çok kalitelidir. Renk dönmesi yapmaz, kalıcılığı çokdaha uzundur, sağlığa zararı yoktur, sitemizde beyan edilmeyen firmalara itibar etmeyiniz.

  KAÇAK VE SAHTE ÜRÜNLER İTİBARINIZI BİR ANDA BİTİREBİLİR. SAĞLIK AÇISINDANDA GÖZARDI EDİLEMEYECEK KADAR TEHLİKELİDİR!!!

  BİZİ VE ORJİNAL SATTIĞINI İDDA EDEN FİRMALARI ORJİNAL BİOTOUCH SİTESİNDE SORGULAYA BİLİRSİNİZ !!! **********************************************************************************************

  Biotouch pigmentler yüz ve vücut kozmetiği kullanımı içindir, renklendiriciler, ve Mikropigmentasyon için güvenli olduğu bilinen Iron Oxides ile formüle edilir. Bizim pigmentlerimizin her damlasında bu parçacıkların daha fazla olduğundan, çok daha etkili cilt içine işlenir. Sonuç daha az solmaya ve gerçekçi bir renktir.

  Bizim pigmentler de farklı bir doku ve kalite var. Bunlar çoğu gibi kurumasına yok. Etanol ile birlikte kullanılır Microfine parçacıklar, pigment daha yavaş kurumasını sağlar, ve teknisyen birlikte çalıştığı gibi, mixuture düz tutar.

  Pigmentlerin Diğer markalar organik bileşikler olması övünme, ancak Orgainic her zaman en iyi seçenek değildir. Alerjiler organik maddelerin daha sık olabilir. Bazı insanlar bitkisel boya alerjisi olan ve bitkisel boya ile pigmentleri sabit değil. Hatta bazı markalar otomobil boya benzer endüstriyel renkler kullanın! Bu tehlikeli olabilir ve alerjik reaksiyona neden olabilir.

  Demir oksit ile ek olarak, siyah gölgeler doğal olarak organları bulunan ne kadar aynı kimyasal makyaj sahip göre karbon vardır, bu yüzden bir alerjik reaksiyon herhangi şansını karşı daha da önlem vardır. Kozmetik kullanım için güvenli maddeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için, FDA web sitesinde, yerel yönetim ajansı veya ilçe sağlık departmanı ziyaret edin.

  50.000den fazla teknisyenleri günlük 33 farklı ülkede ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Teknisyenler ve Distribütörler ÜRÜNLERİMİZ İŞ huzur olabilir!

  Kullanmadan önce bu genel yönergeleri izleyin:

  Farklı markaların pigmentleri karıştırmayın.

  Kullanmadan önce iyice her zaman çalkalayın.

  Çapraz bulaşmayı önlemek için kontamine eldiven ile pigment şişeler veya pigment kapları asla dokunmayın.

  BIOTOUCH MICROPIGMENT

  KALICI MAKYAJ RENKLERİNİN TAMAMINI İÇİN BURAYA TIKLAYIN

  Yorumları göster

Bu ürünü alan kullanıcılarımız aynı zamanda şu ürünleri de aldılar

Ürünü Paylaş

E-Posta ile Paylaş Facebook ta Paylaş Twitter da Paylaş Google Buzz da Paylaş Digg de Paylaş
KALICI MAKYAJ